طراحی سایت شرکتی

تاریخ انتشار : 1396-08-23

طراحی سایت شرکتی

برای کسب و کارهای امروزی داشتن یک سایت شرکتی  امر ضروری محسوب میشه البته به صورتی که مخاطبین بتونند شما رو پیدا کنند. فرقی نمیکنه که اونها مشتری شما باشند یا مشتری سایر شرکت ها, به هرحال اکثر مشتری ها برای خرید لوازم و محصولات مورد نظرشون به جستجو در اینترنت می پردازند. ساختن یک وبسایت برای شرکت شما هزینه ی زیادی دربر نخواهد داشت در عوض میتونه سود فراوانی برای شما داشته باشه. 

وقتی شرکت شما سایت اختصاصی خودش را داشته باشد, میتونید فرصت های جدید خلق کنید و از این فرصت ها برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید. سایت شرکتی این امکان را به شما می دهد تا مشتری های جدید بدست بیاورید و مشتری های قدیمی را از دست ندهید.

اما داشتن یک وبسایت کافی نیست و شما بایستی بهترین امکانات و ساده ترین دسترسی رو برای مشتریان فراهم کنید. نکاتی که در وب رانا در نظر می گیریم تا مخاطبین بیشتر و بهتری به سایت شما جذب شوند.

استفاده از طراحی استاندارد و واکنش گرا

همانطور که راه اندازی بخش اینترنتی کسب و کار شما می تواند به نفع شرکت شما باشد, در صورتی که استانداردهای لازم در وبسایت رعایت نشده باشد, موجب افت کسب و کار شما و در نهایت زیان شما خواهد شد. بنابراین در انتخاب طراحان وبسایت خود دقت کنید تا مجبور به هزینه ی مجدد نشوید.

بهینه سازی شده برای سئو

اگر بخواهید مشتریان جدیدی جذب کسب و کار خود کنید باید در اینترنت دیده شوید. و این کار بدون در نظر گرفتن مسئله ی بازاریابی اینترنتی و سئوی مناسب امکان پذیر نیست. دیده شدن در موتورهای جستجوگر مستلزم رعایت مسائل فنی همچون سرعت بارگذاری بالا و محتوای با کیفیت است. 

خلاقیت و نوآوری

برای اینکه شانس بیشتری در جذب مخاطبین داشته باشید, باید خلاق باشید. مردم از ایده های تکراری و کسل کننده خسته می شوند و به دنیال راه ها و سبک های تازه هستند. چه در طراحی ظاهری و چه در بطن کار خلاقیت به خرج بدهید تا بیشتر مورد توجه قرار بگیرید.

شبکه های اجتماعی

امروزه یکی از بزرگترین مرکز بازاریابی ها, شبکه های اجتماعی هستند. تلگرام و اینستاگرام در ایران و فیس بوک, توئیتر, اینستاگرام  و گوگل پلاس در خارج از کشور جزء جدانشدنی کسب و کارهای آنلاین هستند. سعی کنید از تمام ظرفیت این شبکه ها برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید تا بیشترین بازدید را داشته باشید.


ارسال دیدگاه


خبرنامه

برای اطلاع از جدیدترین تعرفه ها, تخفیفات و خدمات عضو خبرنامه ی وب رانا شوید

مشاوره آنلاین