نکات مهم در موفقیت طراحی سایت

تاریخ انتشار : 1396-08-24

نکات مهم در موفقیت طراحی سایت

در این مقاله می خواهیم به 5 نکته ی مهم اشاره کنیم که موجب موفقیت طراحی سایت شما می شود.

1. وبسایت شما باید بازتابی از هویت برند شما باشد

اگر شرکت شما مطرح شده و یا هویت ثابتی دارد, وبسایت شرکتی میتونه کسب و کار شما رو یک مرحله جلوتر ببره. اگر می خواهید هویت قوی تر و ثابت تری برای برند شرکت خود تعریف کنید, یک وبسایت جدید که با تکنولوژی های روز دنیا طراحی شده باشد, شما رو به این هدف نزدیک میکنه. حتی اگر شرکت تازه تاسیسی هستید که لوگوی مشخصی هم نداره, وب رانا به شما کمک میکنه تا یک هویت جدید و هوشمندانه رو برای شرکت پایه گذاری کنید. 

2. اهداف وبسایت رو درک کنید

دوست دارید که این سایت چه کاری برای شما انجام بده؟ اهداف اصلی شما کدام اند؟ این سوالات به نظر ساده می آیند اما دلیل خیلی از شکست ها این بوده که اهدافشون در طراحی سایت دخیل نبوده. معمولا شرکت ها برای چند هدف سفارش طراحی سایت می دهند : 1) مطرح کردن برند 2) فروش یک محصول 3) کسب مشتریان 4) اطلاعات راه های ارتباطی. ما برای انجام سفارش مشتری سوالاتی در مورد اهداف وی می پرسیم و با توجه به اهداف مورد نظر طراحی را شروع می کنیم.

3. مشتریان اینترنتی خود را بشناسید و سایت را برای آن ها طراحی کنید

در طول توسعه وبسایت به مشتریان هدف خود توجه کنید تا بهترین کار رو ارائه کنید. اکثر کسب و کارها مشتریان هدف مختلفی دارند و هرکدام از اونها برای دلیل خاصی وارد وبسایت می شوند. فهم و درک مشتریان مختلف تون باعث میشه با توجه به نیاز اونها کسب و کارتون رو گسترش بدید و مشتریان رو به سایت برگردونید.

4. مخاطبین سایت رو به مشتری دائمی تبدیل کنید

مخاطبین سایت از راه های مختلفی به مشتری تبدیل می شوند. ممکنه که یک سرویس یا محصول رو خریداری کنند, اطلاعاتی کسب کنند و یا عضو خبرنامه شما بشوند. اگر اونها با سایت شما ارتباط برقرار کنند, یک قدم به سمت مشتری شدن پیش می روند. بعضی از سایت ها فقط برای گرفتن تماس از مشتریان خاص ساخته شده اند. وبسایت های موفق اطلاعات مورد نیاز را برای مشتری فراهم می کنند و به اونها ارائه می دهند.

5. طراحی رو به استاندارد و بالاترین شکل ممکن برسانید

وبسایت رقیبان رو بررسی کنید و در زمینه های مختلف بهشون نمره بدید, تا اینکه متوجه بشید کدامیک خوب کار کرده و کدامیک ضعیف تره. عناصر قوی اونها رو برای خودتون استفاده کنید و از نقاط ضعف دوری کنید. روی هم عنصر به دقت کار کنید تا از رقیب عقب نمونید. در نهایت سایت خودتون رو بهتر از ترکیبی از سایت های رقیب بسازید و جلودار باشید!


منبع : https://www.pallasweb.com


ارسال دیدگاه


خبرنامه

برای اطلاع از جدیدترین تعرفه ها, تخفیفات و خدمات عضو خبرنامه ی وب رانا شوید

مشاوره آنلاین