10 ایده برای راه اندازی یک وبسایت موفق

تاریخ انتشار : 1396-08-23

10 ایده برای راه اندازی یک وبسایت موفق

برای اینکه کسب و کار اینترنتی خودتون رو راه اندازی کنید, ایده های زیادی وجود دارند که هرکدام میتونند یک اتفاق بزرگ در زندگی شما باشند. در این مقاله می خواهیم به 30 ایده ی خلاقانه اشاره کنیم که شما میتونید با انتخاب این ایده ها و سفارشی کردن اونها به یک نتیجه ی عالی برسید. در نهایت ایده رو برای طراحی سایت سفارشی آماده کنید.

1) کارگاه آموزشی رایگان - چه کسی از گذراندن یک کارگاه آموزشی رایگان بدش میاد؟ اگر شما اطلاعات یا تخصص ارزشمندی برای ارئه دارید, میتونید توسط یک کارگاه آموزشی آنلاین قسمتی از اون رو به اشتراک بگذارید تا صدها یا شاید هزاران مخاطب جدید وارد سایت کنید.

2) لیستی از ترفندها بنویسید - مردم عاشق این هستن که چیزی رو کشف کنن که زندگی رو براشون راحت میکنه, لیستی از ترفندها رو بنویسید که باعث بشه برای مخاطبین جذاب و منحصر به فرد به نظر بیاد.

3) افراد با استعداد و گمنام رو کشف کنید - این نوع از مطالب ارزش زیادی دارند, مردم دنبال بهترین ها هستند و اگر شما چیزی یا فردی رو کشف کنید که شناخته نشده, درواقع این وبسایت برای دیگران منحصر به فرد خواهد شد.

4) شعر بنویسید - این یک مورد عالی برای ساخت وبلاگ های سبک زندگی است. اما اگر اشعار شما به اندازه کافی خوب و سرگرم کننده باشد میتواند در هر حوزه و منطقه جغرافیایی جذاب باشه.

5) لیستی از جک های به روز بنویسید - مردم سرگرمی رو دوست دارند, اون ها رو با جدیدترین جک های مربوط به حوزه خودتون بخندونید. برای این کار میتونید از تصاویر و ویدیوها هم استفاده کنید.

6) آینده رو پیش بینی کنید - در زمینه تخصصی خودتون یا حتی در زمینه های عمومی تر, پنج سال آینده رو پیش بینی کنید, یا درمورد اقدامات پیشگیرانه و سرمایه گذاری های حوزه کاری تون صحبت کنید. هرچقدر مطالب دقیق تری بنویسید, اعتماد بیشتری جذب می کنید و در نتیجه وبسایت موفق تری دارید. 

7) کتاب های الکترونیک رایگان عرضه کنید - مردم هرچیز رایگان رو دوست دارند, بنابراین لیستی از کتاب های الکترونیکی مجاز رایگان رو تهیه کنید و در وبسایت اختصاصی حوزه خودتون یا در موضوعات عمومی ارائه کنید.

8) وبسایت پرسش و پاسخ تهیه کنید - چه سوالاتی معمولا در زمینه ی تخصصی شما پرسیده میشه؟ یا در جامعه ی امروزی چه سوالاتی بدون پاسخ مانده اند؟ لیستی از پرسش و پاسخ های ناب تهیه کنید و در سایت سفارشی خودتون ارائه کنید و منتظر سیل عظیمی از بازدید باشید!

9) منبعی از پست های ناب بسازید - لیستی از منابع پست های به روز و جذاب رو به اشتراک بگذارید که کاربران رو به سمت اطلاعاتی که میخواهند هدایت کنه.

10) در مورد ماجرای زندگی خودتون بنویسید - سایت های زیادی وجود دارند که در این زمینه فعالیت می کنند و بازدید بالایی دارند. برای این کار میتونید یک وبسایت شخصی داشته باشید و ماجراهای تلخ و شیرین زندگی خودتون رو به اشتراک بگذارید, اگر جذاب باشه قطعا مردم خوششون میاد و استقبال می کنند.


منبع : https://startbloggingonline.com


ارسال دیدگاه


خبرنامه

برای اطلاع از جدیدترین تعرفه ها, تخفیفات و خدمات عضو خبرنامه ی وب رانا شوید

مشاوره آنلاین