5 مهارتی که صاحبان وبسایت نیاز دارند

تاریخ انتشار : 1396-09-04

5 مهارتی که صاحبان وبسایت نیاز دارند

راه اندازی یک وبسایت فقط درباره مهارت های فنی نیست - اگرچه این کمک میکنه تا جزئی تر وارد شوید. امروزه هرکسی میتونه سایت داشته باشه اما پروژه های موفق و خلاق از ابزارهای آماده استفاده نمی کنند بلکه وبسایت سفارشی هستند. در ادامه به تعدادی از مهارت های شخصی می پردازیم که به وبمسترها (صاحبان وبسایت) کمک می کنه تا پیشرفت بهتری داشته باشند.

1. وبمسترها نیاز به مهارت های مردمی دارند

کار کردن روی یک وبسایت میتونه به تنهایی امکان پذیر باشه, اما شما باید همچنان با دیگران بصورت آنلاین در ارتباط باشید. شما نیاز به پشتیبانی دارید, یا از سایر کاربران یا از هاست سایت و شما باید به صورت موثر با مشتریان و کاربران ارتباط برقرار کنید.

مهارت های خوب مردمی میتونه به سرعت به شما کمک کنه, مشکلات حل بشه و مشتری به چیزی که میخواد برسه.

2. وبمسترها باید صبور باشند

ممکنه برای طراحی سایت سفارشی شما یک یا چند متخصص کافی باشد اما داشتن یک سایت فوق العاده ی قابل اعتماد مستلزم ماه ها تلاش است. شما ممکنه داستان موفقیت های یک شبه ی افراد رو شنیده باشید اما در حقیقت خیلی از افراد موفق به سرعت به این موفقیت دست پیدا نکردند. این افراد مدت ها روی کارشون تمرکز کردند, مخاطبین هدفشون رو ارزیابی کردند و برای خودشون اعتبار کسب کرده اند. جنبه های مهم یک سایت خوب, مثل تولید محتوا, نیازمند نظم و زمان است.

3. وبمسترها نیازمند مهارت های تحقیق هستند

درصورتی که سایت شما از لحاظ فنی به جدیدترین تکنولوژی ها مجهز باشه و همیشه به روز باشه یک مزیته اما هر سایت جدیدی یک سری چالش داره. شما باید برای هر پروژه یک سری چیزهای جدید یاد بگیرید.

باید بتونید اطلاعات ضروری رو پیدا کنید. با اعتماد به نفس بالا پاسخ سوالات فنی رو پیدا کنید, استراتژی های جدید برای سایت پیدا کنید و در مورد محتوا و سئو راهنمایی بخواهید.

جدا از جستجو در موتورهای جستجوگر باید بتونید خودتون اطلاعات رو ارزیابی کنید.

4. وبمسترها باید فروتن باشند

ممکنه که شما سریع یاد بگیرید اما هیچوقت همه چیز رو نمیدونید. اگر بخواهید هرکاری رو تنهایی راه بیاندازید, مواقعی پیش میاد که ممکنه نیاز به کمک و پشتیبانی داشته باشید.

توانایی شناخت برتری های دیگران, به شما اجازه میده به اونها اعتماد کنید. استفاده ازتخصص دیگران در مقابل شما ساده نیست, اما به صورت پنهانی به شما کمک میکنه. اگر نتونید به مردم اعتماد کنید, سایت شما محدود به توانایی های شما میشه و بدون داشتن پشتیبانی فنی یا غیرفنی شما همیشه دست تنها هستید.

5. وبمسترها باید مداوم کار کنند

بیایید واقع بین باشیم: در تمام وبسایت ها, بعضی از چیزها در بعضی موارد اشتباه هستند. از سایت های با تجربه کاربری ضعیف تا سایت هایی با محتوای بیهوده, شما از شکست رنج خواهید برد. راه حل این نیست که از تلاش متوقف بشید و تسلیم بشید, شما باید راه های جدیدی پیدا کنید و مقاومت کنید.

کار کردن روی مشکلات نیازمند سخت کوشی و اراده قوی است. آیا شما آماده اید که برای رسیدن به موفقیت تلاش کنید؟ موفقیت هیچ وقت غیرممکن نیست, باید روی کیفیت محتوای سایت سفارشی خودتون تمرکز کنید و مداوم کار کنید.


منبع : https://www.whoishostingthis.com/blog


ارسال دیدگاه


خبرنامه

برای اطلاع از جدیدترین تعرفه ها, تخفیفات و خدمات عضو خبرنامه ی وب رانا شوید

مشاوره آنلاین